http://vimeo.com/mironkundzicz

Kidman odwiedzi Monte Carlo 0

Nicole Kidman wyprodukuje i wystąpi w romantycznej komedii Monte Carlo.

Film powstanie dla Fox 2000 i New Regency. Reżyserem i współscenarzystą ma być Thomas Bezucha (Rodzinny dom wariatów). Poza Kidman, producentem będzie Rick Schwartz (Gangi Nowego Jorku).

Nicole Kidman w filmie Tłumaczka 2005Nicole Kidman w filmie Tłumaczka 2005

Monte Carlo to jeden z dwóch projektów, który Bezucha nakręci dla Fox 2000. Drugim jest Orbit, adaptacja powieści Johna Nance'a, którą na scenariusz zamienił Sheldon Turner (Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek).

Scenariusz do komedii z Kidman, Bezucha napisał razem z Marią Maggenti (Puccini for Beginners). Będzie to adaptacją powieści Jules Bass, Headhunters.

Kidman wcieli się w jedną z trzech nauczycielek ze środkowego zachodu USA, które zawiedzione niezbyt ciekawymi wakacjami w Paryżu, postanawiają jechać do Monaco i Monte Carlo i udawać tam bogate kobiety.

Nicole Kidman urodziła się w Honolulu. Znana jest z ról w obrazach Oczy szeroko zamknięte, Moulin Rouge!, Randka Na Przerwie, Dziewczyna na urodziny czy Godziny. Za występ w tym ostatnim, została uhonorowana Oscarem. Poza tym zdobyła Saturn Award, AFI Award, nagrodę BAFTA, Blockbuster Entertainment Award, Srebrnego Niedźwiedzia w Berlinie czy trzykrotnie Złoty Glob.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…