Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Dla Bena Afflecka najważniejszy jest dobry scenariusz Batmana 1

Ben Affleck w ubiegłym miesiącu powiedział, że solowy film o Batmanie nie powstanie, jeśli scenariusz nie zostanie dopracowany do perfekcji oraz nie będzie znany budżet produkcyjny. Hollywoodzki gwiazdor wciąż trzyma się swojego postanowienia.

fot. materiały prasowe

Ubiegłej nocy poświęciłem trochę czasu na pisanie scenariusza. Jestem temu w pełni oddany, chcę aby wszystko było tak jak należy. Muszę być naprawdę pewny tego, że mam coś co sprawi, że ruszę z tym wszystkim naprzód.

powiedział Ben Affleck

Widać, że Affleck, który jest reżyserem, scenarzystą oraz producentem traktuje swoją pracę poważnie. Chce, aby jego komiksową ekranizację ominęła wielka krytyka jaka spada od początku na filmowe uniwersum tworzone przez DC Films i Warner Bros. Pictures. Ostatnio sporo mówi się na temat ewentualnego występu Anny Kendrick w roli Robin. Czyżby te plotki miały jakiś wpływ na prace przy scenariuszu?

Oczywiście oficjalna data premiery solowego Batmana wciąż nie jest znana. Wytwórnia chciałaby jednak, aby film do kin wszedł w 2018 roku. Czy Affleck da radę wyrobić się do tego czasu?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…