Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy Hawkeye i Hank Pym połączą siły w Avengers: Infinity War? 0

Jeremy Renner po raz pierwszy jako Clint Barton, czyli Sokole Oko pojawił się w widowisku Thor. Zaliczył tam wówczas cameo, które wprowadziło go do filmowego uniwersum Marvela. Następnie mogliśmy oglądać poczynania tego bohater w filmach Avengers, Avengers: Czas Ultrona oraz Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Jeśli chodzi o Michaela Douglasa to jest on nowym nabytkiem Marvel Studios. Do tej pory wystąpił tylko w widowisku Ant-Man.

fot. materiały prasowe

Niebawem się to jednak zmieni. Douglas w roli Hanka Pyma powróci w kontynuacji Ant-Mana. Jest także szansa na to, że zobaczymy go w superprodukcji Avengers: Infinity War. Sam aktor stwierdził, że chętnie połączyłby swoje siły z Jeremy’m Rennerem na planie, któregoś z widowisk Marvel Studios.

Jednym z autów należenia do marvelowskiej rodziny jest fakt, że twoja postać może przemieszczać się pomiędzy różnymi filmami. Dlatego też mam nadzieję, że nadejdzie czas, kiedy Jeremy i ja będziemy mieli okazję razem wystąpić w jednym filmie Marvela. Rodzina Marvela jest dość niezwykła. Zrobili 13 filmów i każdy z nich był sukcesem, to niesamowite osiągnięcie. Nie sądzę, żeby jakiekolwiek inne studio miało ten sam poziom, jeśli chodzi o odnoszenie sukcesów.

powiedział Michael Douglas

Wydaje się, że idealnym momentem na spotkanie Hanka Pyma i Hawkeye’a jest właśnie widowisko Avengers: Infinity War. Co prawda wciąż nie ma oficjalnej listy aktorów, którzy pojawią się w filmie, ale już teraz produkcja zapowiadana jest jako ogromna, z wielką liczbą bohaterów. Byłoby dziwne, gdyby zabrakło na liście Rennera i Douglasa.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…