Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Margot Robbie dołączyła do obsady filmu o króliczkach 0

Rok 2016 definitywnie należy do Margot Robbie – aktorka nie tylko wystąpiła w gruzińskim Whiskey Tango Foxtrot, lecz zagrała również w dwóch letnich blockbusterach: Tarzan: Legenda i Legion samobójców. Do listy jej planów na przyszłość należy dopisać produkcję dla dzieci, Petera Rabbita.

Film na podstawie prozy Beatrix Potter będzie łączył elementy produkcji aktorskiej z animacją CGI. Prócz Margot Robbie, podkładającej głos pod jedną z antropomorficznych postaci w Peterze Rabbicie wystąpią: James Corden, Rose Byrne, Domhnall Gleeson, Daisy Ridley i Elizabeth Debicki. Nie wiadomo, którzy z nich będą dubbingować animowane istoty, a którzy wystąpią jako pełnoprawni aktorzy.

The Tale of Peter Rabbit została napisana przez Beatrix Potter i opublikowana w 1902 roku. Tytułowy królika powrócił w pięciu książkowych kontynuacjach. Fabuła pierwszej nie jest bardzo skomplikowana – tytułowy królik wpada w sidła bezlitosnego rolnika i choć udaje mu się uciec, traci ubranie. Tak, w tym świecie to straszna sprawa. Nowy film ma stanowić współczesną reinterpretację bajki.

Na krześle reżysera zasiądzie Will Gluck (To tylko seks), a wstępna data produkcji ustalona została na 2018 rok.

Źrodło: cinemablend.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…