Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Poharatane ciało Logana na nowym zdjęciu 1

Reżyser filmu Logan, James Mangold zaprezentował fanom czekającym na tę produkcje nowe zdjęcie tytułowego bohatera. Tym razem możemy na nim zobaczyć poharatane ciało Wolverine’a. Jak wiemy od dawna, moce postaci granej przez Hugh Jackmana czasami zanikają, a po wyleczeniu swoich ran na ciele pozostają mu blizny. Zresztą zobaczcie sami nową fotografię.

Logan będzie już dziewiątym filmem, w którym Hugh Jackman wcieli się w postać kultowego mutanta. Niestety dla fanów będzie to ostatni raz kiedy zobaczymy go w tej roli. Oprócz niego w filmie wystąpi także sir Patrick Stewart, który zagra oczywiście Profesora Charlesa Xaviera. Scenariusz filmu został przygotowany przez Davida Jamesa Kelly'ego.

Głównym przeciwnikiem Logana w filmie będzie firma "Essex Corp" oraz Mister Sinister. Spekuluje się, ze w tę postać wcieli się Richard E. Grant. Na razie jednak te doniesienia nie zostały potwierdzone. Oprócz niego w obsadzie są także Boyd Holbrook, Eriq La Salle, Elise Neal i Elizabeth Rodriguez. Premiera widowiska zapowiedziana została na 3 marca 2017 roku.

Źrodło: Heroic Hollywood

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…