Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Teresa Palmer chce zagrać kultową postać w Batmanie 0

Kolejna aktorka wyraziła chęć zagrania w solowym filmie o przygodach Batmana. Po Annie Kendrick, której marzy się rola Robina, przyszła pora na Teresę Palmer. Ona także chciałaby się wcielić w jedną z ikonicznych postaci komiksowego świata DC. Którą?

fot. materiały prasowe

Aktorka chciałby wykreować postać Talii al Ghul (przypomnijmy, że to właśnie w nią wcieliła się Marion Cotillard w widowisku Christophera Nolana, Mroczny Rycerz powstaje). Warto przypomnieć, że australijska gwiazda była kilka lat temu brana pod uwagę, gdy szukano aktorki, która mogłaby się wcielić w tę postać. Miało to miejsce, gdy George Miller był zainteresowany wyreżyserowaniem "Justice League: Mortal". Wygląda, więc na to, że Teresie Palmer nadal marzy się ta rola.

Miałem zagrać tę postać. Jeśli dobrze pamiętam Marion Cotillard – swoją drogą nie wiem czy dobrze wymawiam jej nazwisko – zagrała Talię Al Ghul w jednym z filmów o Batmanie. Pomyślałam wtedy: "Ok, szkoda, że to nie ja jestem na jej miejscu". Jeśli nadarzyłaby się ponownie okazja zagrania tej postaci, zdecydowałabym się bez wahania. W każdym momencie. Załatwicie mi tę rolę?

zażartowała na końcu aktorka

Wątpliwe, aby na ten moment Warner Bros. Pictures, DC Films oraz sam Ben Affleck byli zainteresowani wprowadzeniem tej postaci do swojego uniwersum. Oczywiście Teresa Palmer może mieć nadzieję na to, że w przyszłości tak się stanie, a wytwórnia zgłosi się do niej z ofertą. A czy Wy uważacie, że Australijka nadaję się do zagrania Talii al Ghul?

Źrodło: ScreenRant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…