Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Iniemamocni 2 wcześniej, Toy Story 4 przełożone 0

Walt Disney Studios oraz Pixar poinformowały o swoich planach na przyszłość związanych z produkcjami Iniemamocni 2 i Toy Story 4. Jak się okazuje daty obu tych filmów animowanych zostały przełożone. A raczej zamieniły się datami premier.

Teraz to sequel przygód pixarowskich superbohaterów pojawi się wcześniej w kinach. Iniemamocni 2 zadebiutują na ekranach 15 czerwca 2018 roku. Z kolei Toy Story 4 trafi do kin 21 czerwca 2019 roku.

Wiadomo, że reżyserem i scenarzystą kontynuacji Iniemamocnych będzie Brad Bird, czyli człowiek odpowiadający także za pierwszą część. Na razie szczegóły fabuły są trzymane w tajemnicy, jednak twórca mówił, iż chce wykorzystać pomysły, których nie zmieścił w swoim pierwszym filmie. Toy Story 4 z kolei będzie początkiem nowej przygody Chudego, Buzza oraz ich przyjaciół. Jak widać informacje na temat obu tych produkcji są szczątkowe. Więcej powinniśmy dowiedzieć się w kolejnych miesiącach.

Pewne jest natomiast to, że oba te filmy są wyczekiwane przez fanów Pixara. Iniemamocni debiutowali w kinie przed 12 laty, z kolei ostatnie Toy Story oglądaliśmy na dużym ekranie w 2010 roku.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…