Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Doug Liman zdradza ważną informację na temat Na skraju jutra 2 0

Doug Liman w niedawnym wywiadzie, którego udzielił portalowi Collider zdradził ważną informację dotyczącą widowiska sci-fi, Na skraju jutra 2. Dla niego samego będzie to także bardzo ważny projekt, ponieważ postanowił zrezygnować ze swojego postanowienia i nakręci sequel.

To jedyna kontynuacja, której realizację rozważałem. Po pierwsze dlatego, że ta historia jest niesamowita – zdecydowanie lepsza niż w pierwszym filmie, który swoją drogą uwielbiam. A po drugie dlatego, że jest to sequel, który będzie też prequelem.

powiedział Liman

A to nie koniec pochlebnych słów na temat tej superprodukcji. Liman powiedział także, że będzie to kontynuacja, która całkowicie zrewolucjonizuje podejście do sequeli. Ma to być wyjątkowy projekt, który zachwyci wszystkich widzów. Nie tylko fanów jedynki.

Scenariusz jest przygotowywany przez duet Joe Shrapnel i Anna Waterhouse. Mogą oni liczyć także na pomoc Christophera McQuarrie'ego, który pracował też przy skrypcie pierwszej odsłony. Gwiazdami produkcji ponownie będą Tom Cruise i Emily Blunt.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…