Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Luke Cage chciałby być w drużynie Avengers 0

Powraca temat połączenie kinowego uniwersum Marvela z tym serialowym. Tym razem sprawa dotyczy najnowszej produkcji Netfliksa, która opowiada o solowych przygodach Luke'a Cage'a.

W weekend odbył się Comic Con w Los Angeles, gdzie obecni byli między innymi legendarny twórca komiksów Stan Lee oraz aktor wcielający się w postać Luke’a Cage’a – Mike Colter. Oczywiście panowie byli zalewani wieloma pytaniami, a jedno z nich dotyczyło tego z jakim aktorem grającym w Marvel Cinematic Universe, Mike Colter chciałby występować.

Myślę, że jest to dobre pytanie. Każdy chciałby pracować z Kapitanem Ameryką albo Iron Manem, prawda? Oni mają kilka naprawdę drogich zabawek. Chodzę po Harlemie i widzę tam wiele tych latających rzeczy. Widzę, jak Luke Cage zapina w jednym z tych statków pasy. Myślę, że chciałbym być w takim helicarrierze albo quinjetsie.

powiedział aktor

Oczywiście każdy telewizyjny superbohater chciałby pracować razem z Iron Manem czy Kapitanem Ameryką. Nie ma co się dziwić. Niestety Marvel Studios ma na razie trochę inną wizję swojego uniwersum.

Źrodło: Heroic Hollywood

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…