Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Tim Miller znalazł nową pracę - wyprodukuje ekranizację popularnej gry wideo! 0

Fani Deadpoola ze smutkiem przyjęli wiadomość o tym, iż z projektem pożegnał się Tim Miller. Sam reżyser nie zamierza jednak tego rozpamiętywać i szuka kolejnych wyzwań. Jedno z nich właśnie nadeszło!

fot. materiały prasowe

Zamiast ekranizacji komiksu z masą bluzgów, przemocy i krwi, która będzie przeznaczona dla widza dorosłego, Tim Miller zekranizuje grę wideo! Jego kolejnym projektem będzie film bazujący na popularnej serii gier – "Sonic the Hedgehog". Produkcji podejmie się studio Millera – Blur Studio. Filmowiec będzie jednym z producentów. Pomagać mu będzie Jeff Fowler, który może zasiąść także na stołku reżyserskim. Jeśli do tego dojdzie, będzie to dla niego debiut.

Scenariusz do filmu zostanie napisany przez duet Josh Miller i Patrick Casey. Panowie mają niedługo zacząć pracę nad skryptem. Filmowa wersja gry "The Sonic the Hedgehog" ma być połączeniem live-action i CGI. Oczywiście za wzór mają posłużyć produkcje Walta Disneya, takie jak Księga Dżungli czy Czarownica.

"Sonic the Hedgehog" to seria gier wideo, której głównym bohaterem jest niebieski jeż o imieniu Sonic. Posiadał on umiejętność uzyskiwania ponaddźwiękowej prędkości. Cieszycie się, że powstanie film na podstawie kolejnej kultowej gry?

Źrodło: Heroic Hollywood

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…