Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

James Gunn mógłby wyreżyserować serial Marvela, ale pod jednym warunkiem 0

James Gunn uwielbia być na bieżąco ze swoimi fanami i często rozmawia z nimi za pośrednictwem Facebooka. Odpowiada tam na wszelakie pytanie dotyczące jego życia oraz pracy w Hollywood.

W niedawnej sesji Q&A został zapytany przez jednego z fanów o to, czy chciałby wyreżyserować serial Netfliksa na podstawie komiksu Marvela. Filmowiec stwierdził, że mógłby się zainteresować taką pracą, ale postawił jeden warunek.

Jeśli nadarzyłyby się odpowiednie okoliczności, może, ale na pewno nie byłby to serial już trwający. Jeśli już to byłby to odcinek pilotowy nowego serialu.

Ostatnio Netflix i Marvel mają pełne ręce roboty. Niebawem ruszają prace nad crossoverem wszystkich dotychczasowych produkcji amerykańskiej platformy, która będzie nosiła tytuł The Defenders. Już teraz ekipa pracuje na planie Punishera, a na premierę czeka solowy serial o przygodach Iron Fista. W kolejce są także nowe sezony Jessiki Jones i Daredevila.

Oczywiście ze słów Jamesa Gunna wynika, że żaden z tych projektów nie wzbudziłby jego zainteresowania. Co innego jakiś nowy projekt. Może Marvel i Netflix na poważnie zaczną zastanawiać się nad serialem o przygodach Blade’a? W mediach przebąkuje się także o planach stworzenia seriali o takich postaciach jak Moon Knight i Ghost Rider.

A według Was, która z tych postaci pasowałaby najlepiej dla Gunna? A może macie jakieś własne propozycje? Piszcie w komentarzach.

Źrodło: TV Web

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…