Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Johnny Depp zagra w sequelu Fantastycznych zwierząt 0

Już niebawem do polskich kin zawita wyczekiwany spin-off Harry’ego Pottera – Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. W oczekiwaniu na to magiczne widowisko mamy dla Was obsadową nowinę dotyczącą kontynuacji filmu, który w kinach pojawi się w 2018 roku. W produkcji wystąpi hollywoodzki gwiazdor, Johnny Depp!

Na razie nie ma informacji w jaką postać mógłby się wcielić aktor, który w ostatnich latach kojarzony jest przede wszystkim z roli Jacka Sparrowa z serii "Piraci z Karaibów". Spekuluje się jednak, że może chodzić o postać legendarnego czarodzieja, Grindelwalda. Był on przyjacielem, a następnie rywalem Albusa Dumbledore’a. Podobno Depp ma zaliczyć cameo już w pierwszej części Fantastycznych zwierząt.

Akcja filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć rozpoczyna się w 1926 roku. Newt Scamander wraca z wielkiej wyprawy, której celem było odnalezienie i opisanie szeregu fantastycznych zwierząt. Jego krótki pobyt w Nowym Jorku mógłby przejść niezauważony, gdyby nie pewien nie-czar (tj. amerykański mugol) o imieniu Jakub, źle skierowany magiczny przypadek oraz ucieczka kilku fantastycznych zwierząt Newta. Wszystko to może spowodować nie lada kłopoty, zarówno dla świata magicznego, jak i nie-czarów.

W roli głównej występuje Eddie Redmayne. Premiera 18 listopada.

Źrodło: BBC

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…