Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy Aaron Taylor-Johnson powróci w roli Quicksilvera? 0

Śmierć w Marvelu nie zawsze oznacza, że dany bohater na zawsze pożegnał się ze światem żywych. Nie raz i nie dwa w komiksowym uniwersum dochodziło do wskrzeszenia. Fani kinowego uniwersum liczą, że podobnie będzie z postacią Quicksilvera.

fot. materiały prasowe

Jak doskonale pamiętacie zginął on w trakcie walk z Ultronem w drugiej części Avengers. Wielu ludzi wierzy jednak, że po heroicznym czynie – jakim niewątpliwie było uratowanie Hawkeye’a – Quicksilver jeszcze powróci na wielki ekran. Na temat tego wypowiedział się odtwórca roli, Aaron Taylor-Johnson. Najpierw został zapytany o to czy chciałby ponownie wystąpić w Marvel Cinematic Universe, a następnie jak wygląda sprawa z wskrzeszeniem brata bliźniaka Scarlet Witch.

Tak, chciałbym powrócić. Na razie nie mam jednak żadnych wieści na ten temat. Gdybym takowe posiadał, to podzieliłbym się nimi.

powiedział aktor

Oczywiście jest to zwykły ogólnik i nie jest powiedziane, że w kuluarach nie są prowadzone rozmowy na temat powrotu Quicksilvera. Do jego wskrzeszenia można by użyć jeden z kamieni nieskończoności. Wydaje się, że Avengers: Infinity War może być idealnym momentem do wprowadzenia tego planu w życie. A Wy jak uważacie?

Źrodło: Heroic Hollywood

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…