Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Twórcy filmu Uncharted mają swojego faworyta do roli Nathana Drake'a 0

"Uncharted" to jednak z najbardziej wyczekiwanych ekranizacji gier wideo. W Hollywood od dawna planuje się stworzenie widowiska na podstawie znakomitej serii gier na konsole PS4, jednak wydaje się, że dopiero teraz producenci wzięli sobie na poważnie ten projekt.

fot. materiały prasowe

Joe Carnahan to człowiek, który w dużej mierze będzie odpowiadał za tę produkcje. Jego zadaniem jest napisanie scenariusza do filmu. Oczywiście fani zastanawiają się, który hollywoodzki aktor wcieli się w postać Nathana Drake’a, głównego bohatera serii "Uncharted". Carnahan i reżyser filmu mają już swojego faworyta. Kto nim jest?

Shawn [Levy] i ja rozmawialiśmy na temat kilku gości, jednak nie ma sensu o nich teraz wspominać, ponieważ nie wiadomo jak potoczą się ich losy. W perfekcyjnym świecie byłby to Nolan North! To jest aktor, którego chciałbym zobaczyć w roli Nathana Drake’a. To byłby idealny casting.

stwierdził scenarzysta, Joe Carnahan

Zapewne niewielu wie kim jest Nolan North. Otóż jest to pan, który w serii gier podkłada głos Nathanowi Drake’owi. Za tę rolę otrzymał nawet nominację do prestiżowych nagród Spike Video Game. Przed laty mówiło się, że idealnym hollywoodzkim gwiazdorem do zagrania tej postaci byłby Mark Wahlberg. A kto jest Waszym faworytem?

Źrodło: Cinema Blend

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Redox 2016-11-04

Chciałbym Nathana Fieldera zobaczyć w tej roli.

dragoon1984 2016-11-02

Jarosław Boberek.

Bluejohn_26 dragoon1984 2016-11-04

@dragoon1984 Może w dubbingu ;) To ekranizacja gry, więc jest niestety spora szansa, że się go doczeka.

Proszę czekać…