Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Mel Gibson potwierdza - będzie Pasja 2 1

Mel Gibson jest aktualnie zajęty promocją swojego najnowszego widowiska wojennego – Przełęcz ocalonych. Gwiazdor niedawno odwiedził program "The Late Show With Stephen Colbert", gdzie był pytany między innymi o przyszłość. Aktor zdradził co nieco na temat kolejnego projektu, którym chciałby się zająć.

Mowa tutaj o kontynuacji jednego z jego największych sukcesów w reżyserskiej karierze – Pasji. Aktor, a także reżyser potwierdził, iż chce opowiedzieć dalszą część historii Jezusa Chrystusa oraz zdradza, że film będzie nosił tytuł "Resurrection". To nie koniec rewelacji dotyczących tej produkcji. Gibson potierdział, że część filmu może toczyć się w piekle. Kiedy gospodarz programu, Stephen Colbert zapytał go o to, filmowiec odpowiedział:

Jasne, mamy zamiar pokazać wszystkie miejsca. Co się stało w ciągu tych trzech dni? Nie jestem pewny, ale warto się nad tym zastanowić. Podążyć za wyobraźnią.

stwierdził Mel Gibson

Na początku rozmowy Colbert zażartował sobie, że "Pasja 2" nie może być filmem, który posiada ciekawą historię i tak naprawdę nie będzie w nim zbyt wiele do pokazania. Gibson odbiera to jednak inaczej i w Zmartwychwstaniu Jezusa widzi coś interesującego.

To nie jest tylko jedno wydarzenie. To niesamowite wydarzenie wokół, którego tworzy się wielka historia. Tu nie chodzi tylko i wyłącznie o to co się stało, o chronologiczne przedstawienie wydarzeń. To byłoby nudne i myślisz: "Oh, czytamy, że…". A co jeśli są tam inne rzeczy, które miały miejsce?

zakończył gwiazdor

Widać, że Mel Gibson ma już w swojej głowie ułożony plan działania tego jak ma wyglądać jego film. Miejmy tylko nadzieję, że reżyser już na dobre pogodził się z Hollywood i ponownie uraczy nas swoim dziełem. Teraz wyczekujemy z niecierpliwością jego nowej produkcji. Przełęcz ocalonych od jutra w kinach.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…