Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Serialowa Wielka Szóstka w oryginalnej obsadzie 0

Maya Rudolph, Jamie Chung, Alan Tudyk, Genesis Rodriguez, David Shaughnessy, Ryan Potter i nawet Stan Lee. To właśnie oni będą użyczać głosu bohaterom serialowej kontynuacji Wielkiej Szóstki.

fot. materiały prasowe

Będzie to sequel kasowego hitu Disneya z 2014 roku, który powstanie dla stacji Disney XD. Dodatkowo ogłoszono nazwiska trzech osób, które wystąpią w produkcji gościnnie. Będą to Jenifer Lewis, Andrew Scott i Andy Richter. Nie jest jeszcze znana oficjalna data premiery telewizyjnej kontynuacji. Tytuł na pewno pojawi się w ramówce Disney XD w przyszłym roku.

Wielka Szóstka to komedia twórców Krainy lodu, inspirowana komiksem Marvela o tym samym tytule. Pełna humoru opowieść o niezwykłej przyjaźni pomiędzy młodym geniuszem Hiro a jego robotem o wielkiej posturze i wielkim sercu, Baymaxem. Wypadek podczas pokazów robotyki staje się początkiem serii wydarzeń zagrażających bezpieczeństwu całego miasta San Fransokyo. Pragnąc odkryć źródło zagrożenia i aby zapobiec zbliżającej się katastrofie, Hiro wraz z przyjaciółmi – nieustraszoną ryzykantką, neurotycznym miłośnikiem porządku, genialną chemiczką, zwariowanym fanem komiksów oraz nieco nadopiekuńczym Baymaxem – tworzy Wielką Szóstkę ultranowoczesnych bohaterów. Czy nowoczesne technologie i przyjaźń wystarczą, by pokonać tajemniczego przeciwnika?

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…