Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ktoś tu zaraz dostanie łomot - nowe zdjęcie z Logana 0

Na instagramowym koncie The WponX, które służy do promocji Logana, pojawiło się nowe zdjęcie. Podobnie jak wcześniejsze jest ono czarno-białe i zwiastuje interesujące wydarzenie.

Fotografia została podpisana jednym słowem – "Broń". Można się, więc spodziewać, że ktoś dostanie łomot za pomocą metalowego pręta. Niestety nie wiemy jaka postać dokładnie znajduje się na zdjęciu. Możemy się jedynie domyślać, że nie jest to Hugh Jackman, czyli odtwórca roli Wolverine’a. Zresztą zobaczcie sami i oceńcie.

Logana będzie już dziewiątym filmem, w którym Hugh Jackman wcieli się w postać kultowego mutanta. Niestety dla fanów będzie to ostatni raz kiedy zobaczymy go w tej roli. Oprócz niego w filmie wystąpi także sir Patrick Stewart, który zagra oczywiście Profesora Charlesa Xaviera. Scenariusz filmu został przygotowany przez Davida Jamesa Kelly'ego.

Głównym przeciwnikiem Logana w filmie będzie firma "Essex Corp" oraz Mister Sinister. Spekuluje się, ze w tę postać wcieli się Richard E. Grant. Na razie jednak te doniesienia nie zostały potwierdzone. Oprócz niego w obsadzie są także Boyd Holbrook, Eriq La Salle, Elise Neal i Elizabeth Rodriguez. Premiera widowiska zapowiedziana została na 3 marca 2017 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…