Oficerowie znów wkroczą do akcji 0

Pod koniec lipca ruszą zdjęcia do drugiej serii Oficerów, kontynuacji serialu Oficer.

Sensacyjną produkcję Dwójka ma pokazać na swojej antenie w przyszłym roku.W drugim sezonie widzowie będą śledzić losy Kruszona (komisarza Tomasza Kruszyńskiego), który w asyście swoich starych przyjaciół, ze specjalnej grupy pościgowej CBŚ, Marka Sznajdera, Alicji Szymczyszyn, Jaromira Lewandowskiego, Benka i Stelli Rybak, otrzyma do wykonania misję specjalną, od której zależeć będą losy wielu ludzi. Do grupy dołączy także nowy policjant.

W rolach głównych wystąpią aktorzy znani z poprzedniej serii m.in. Borys Szyc, Cezary Pazura oraz Katarzyna Cynke. Pojawi się także nowy aktor, który wcieli się w postać policjanta. Serial wyreżyseruje Maciej Dejczer, zaś autorem scenariusza jest Wojciech Tomczyk. Kontynuację Oficerów dla TVP wyprodukuje firma Akson Studio.

Zdjęcia realizowane będą m.in. w Warszawie, a także zagranicą, ale nie wiadomo jeszcze dokładnie gdzie. Rozpoczną się 24 lipca, a ich koniec planowany jest na 6 października br.

Druga seria Oficerów ma liczyć 13 odcinków. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, iż w Dwójce prawdopodobnie pojawi się wiosną przyszłego roku.

Pierwszy sezon serialu Oficerowie emitowano w TVP2 jesienią ubiegłego roku. Każdy jego odcinek oglądało średnio 3,27 mln widzów (dane AGB Nielsen Media Research). Serial był kontynuacją Oficera, nadawanego w TVP1 w 2005 roku.

wirtualnemedia.pl

Kadr z filmu Oficerowie / tvp.plKadr z filmu Oficerowie / tvp.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…