Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zły Mikołaj 2 - zobacz polski zwiastun red band 0

Temperatura spada już w niebezpieczną okolicę zera, synoptycy zapowiadają pierwsze opady śniegu, a za oknami ciągle ciemno, można więc oficjalnie zacząć wielkie odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia.

A gdy nadchodzą Święta, Mikołaj wychodzi z ukrycia. Niezastąpiony Billy Bob Thornton jako zdemoralizowany do szpiku kości Mikołaj wpakuje się w jeszcze większe bagno. Stara ekipa kultowego Złego Mikołaja tym razem podejmie się jeszcze bardziej spektakularnego włamania, siejąc przy tym jeszcze większe zgorszenie.

Przedsmak pikantnych dialogów rodem z Mikołajowego piekła zobaczyć można w najnowszym polskim zwiastunie red band (tylko dla dorosłych!):

Minęło już 10 lat odkąd Willie ostatni raz przywdział czerwony strój, by rabować centra handlowe podczas świątecznej gorączki. Nie znaczy to, że stał się lepszym człowiekiem. Wciąż jest tym samym stale zalanym, napalonym na cudze żony, gotowym na każde świństwo typem spod ciemnej gwiazdy. Spłukany jak nigdy, bez perspektyw na sensowny zarobek, niechętnie zgadza się połączyć siły z dawnym wspólnikiem – uroczo wrednym karłem Marcusem. Tym razem plan jest ambitniejszy niż zwykłe sklepowe kradzieże. Marcus zamierza przeprowadzić skok na centralę fundacji charytatywnej. Stawka i ryzyko są wyższe niż dotąd. Tym bardziej, że do zespołu dołącza dziarska mamuśka Williego.

Zły Mikołaj 2 do kin wejdzie 23 listopada.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…