Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czym się różnią Fantastyczne zwierzęta od filmów o Potterze? 0

Za ponad tydzień do kin wejdzie wyczekiwany przez fanów Harry’ego Pottera spin-off. Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć w Polsce będzie można oglądać od 18 listopada. Zapewne wielu z Was zastanawia się czym tak naprawdę ten film będzie różnił się od oryginalnej serii o małym czarodzieju. Na to pytanie odpowiada odtwórca głównej roli, Eddie Redmayne.

fot. materiały prasowe

Pierwsza rzecz, która różni ten film od poprzednich to fakt, iż został on osadzony w latach dwudziestych ubiegłego wieku, w Nowym Jorku. To niesamowity okres, era jazzu i prohibicja, to umiejscowienie nadaje temu wszystkie pewnej żywiołowości. Oczywiście słychać także dudnienie wielkiej wojny pomiędzy dobrymi i złymi. I ten Anglik, angielski czarodziej przybywa do Nowego Jorku, gdzie w to wszystko zostają wplątane różnego rodzaju magiczne zwierzęta. To początek epickiej bitwy wymyślonej przez J.K. Rowling.

powiedział aktor

Z pewnością na ten film czeka każdy Potteromaniak. Powrót do magicznego świat czarodziejów będzie czymś niezwykłym. Całe szczęście, że do premiery pozostało już tak niewiele czasu. Wybieracie się na Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć do kina?

Źrodło: Cinema Blend

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Grzegorz Derebecki 2016-11-07

Wybieramy :)

Kasia Grzegorz_Derebecki 2016-11-07

@Grzegorz_Derebecki Ja się wstydzę.

Grzegorz Derebecki Elizabeth_Linton 2016-11-08

@Elizabeth_Linton Czego?:) Ja Harrego Pottera uwielbiam :D

Kasia Grzegorz_Derebecki 2016-11-08

@Grzegorz_Derebecki Też lubię, ale jestem za stara, żeby z dziećmi i młodzieżą siedzieć.

Proszę czekać…