Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Historia autoryzowana przez gangsterów! Wideo-wywiad z reżyserem Patrykiem Vegą 1

Wyprzedane pokazy przedpremierowe i wielka popularność zwiastunów filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety (blisko 8 000 000 odsłon w mediach społecznościowych!) czynią z obrazu Patryka Vegi najbardziej oczekiwany film sezonu. Zobaczcie wideo-wywiad z reżyserem i pierwsze doskonałe recenzje filmu.

Maja Ostaszewska i Piotr Stramowski w filmie Pitbull. Niebezpieczne kobiety, fot. Anna Gostkowska/Ent One Investments.

Druga część filmowej trylogii Patryka Vegi przynosi prawdziwą rewolucję w gatunku. Po raz pierwszy w jego historii akcja zostanie ukazana z punktu widzenia kobiet. Pitbull. Niebezpieczne kobiety to nie tylko doskonałe kino sensacyjne, pełne charakterystycznego dla serii humoru, ale również wielkie emocje i uczucia, pełnokrwiści bohaterowie i aż 5 filmowych damsko-męskich duetów. Wszystko zaczerpnięte z życia autentycznych policjantek!

W kontynuacji Nowych porządków znalazło się wszystko to, za co widzowie pokochali cykl Pitbull – humor, wartka akcja, znakomita ekipa aktorska. Oraz sporo nowości, o których w premierowym wideo-wywiadzie opowiada sam reżyser.

W przypadku Niebezpiecznych kobiet posunąłem się jeszcze dalej niż w poprzednim filmie – mówi Patryk Vega. Historia dotycząca przestępców była autoryzowana przez gangsterów, którzy mi ją opowiedzieli. Myślę, że będą oni poruszeni oglądając siebie na ekranie. Wiedziałem również, że przy tym filmie chcę zderzyć wszystkich aktorów z ich odpowiednikami z realnego świata. Aktorki razem z policjantami jeździły na autentyczne akcje. Konfrontacja ze śmiercią i traumatycznymi przeżyciami spowodowała coś bezcennego. Równocześnie to inny film niż poprzedni. Bardziej sięga do emocji kobiet, pokazując ich życie, problemy i całą sferę uczuciową. Moja żona powiedziała, że to mój pierwszy film interesujący dla kobiet. Ja się w nim nie mądrzyłem, tylko oddałem głos policjantkom, bohaterkom, z którymi spędziłem wcześniej wiele godzin rozmów. Myślę, że kobiety będę za sprawą tego filmu usatysfakcjonowane – dodaje reżyser.

Zobaczcie cały wideo-wywiad z reżyserem Patrykiem Vegą:

Pierwsze recenzje filmu też wiele obiecują potencjalnym widzom:

Ci, którym podobał się Pitbull. Nowe porządki, mogą już rezerwować bilety na kolejną część pt. Pitbull Niebezpieczne kobiety. Patryk Vega pomnożył w niej mocne strony co najmniej razy dwa.

Angelika Swoboda, Gazeta.pl

Widziałam nowego Pitbulla, prędko tego nie zapomnę! Vega oddał głos kobietom i… przeszedł samego siebie. Porządne, mięsiste kino.

Karolina Błaszkiewicz, NaTemat

Rasowe kino rozrywkowe z bardzo licznymi akcentami komediowymi. Pełne werwy, czerpiące z wielu wzorców i umiejętnie tworzące z nich nową jakość. Sceny z Niebezpiecznych kobiet z pewnością szybko staną się przebojem platformy Youtube.

Paweł Piotrowicz, Onet

Na takiego Pitbulla właśnie czekaliśmy! Bardzo dobre kino rozrywkowe. Znakomicie zagrany i opowiedziany. Z mocnym podkładem muzycznym. Naprawdę dynamit!

Artur Cichmiński, Interia

W doborowej obsadzie Pitbull. Niebezpieczne kobiety powracają ulubieńcy publiczności z części pierwszej oraz nowa ekipa gwiazdorska. W męskim, pełnym testosteronu gronie – obok Artura Żmijewskiego – znaleźli się, m.in.: Piotr Stramowski, Sebastian Fabijański, Andrzej Grabowski oraz Tomasz Oświeciński, jako kultowy Strachu. Płeć piękną, w kreacjach skrajnie odmiennych od dotychczasowego dorobku, reprezentują: Maja Ostaszewska, Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka i Anna Dereszowska! Elektryzujące i zdeterminowane, policjantki i dziewczyny z drugiej strony barykady – oto właśnie – niebezpieczne kobiety.

Film w kinach już od najbliższego piątku, 11 listopada 2016 roku.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…