Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Remake Amerykańskiego wilkołaka potwierdzony 0

Przed kilkoma miesiącami w sieci pojawiły się informację na temat możliwości powstania remake’u kultowego filmu Amerykański wilkołak w Londynie. O tym, że jest coś na rzeczy potwierdził za pośrednictwem swojego Twittera scenarzysta, Max Landis.

fot. materiały prasowe

Wówczas twórca napisał, że od dawna ludzie pytają go, który film swojego ojca chętnie by odświeżył. Twórca stwierdził, że jest tylko jeden tytuł, który go interesuje. Co więcej, Max Landis pracuje już nad scenariuszem remake’u.

Za produkcję filmu będą odpowiadały Skybound Entertainment i Universal Pictures. Co ciekawe jednym z producentów filmu będzie doskonale znany fanom serialu The Walking Dead, Robert Kirkman. Teraz musimy czekać na dalsze wieści związane z tym projektem.

Dwójka amerykańskich turystów przemierzających angielskie odludzie, zostaje zaatakowana przez krwiożerczego wilka, w trakcie pełni księżyca. To przerażające zdarzenie już na zawsze odmieni ich dotychczasowe życie. Filmowy klasyk stworzony przez kultowego reżysera Johna Landisa przy współudziale żywej legendy Hollywood, mistrza efektów specjalnych Ricka Bakera, był perfekcyjnym połączeniem makabry i wyrafinowanego humoru.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…