Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Szpony w natarciu - nowe zdjęcie z Logana 1

Na oficjalnym Instagramie promującym film Logan dawno nie pojawiły się żadne nowe zdjęcia. Aż do teraz!

Na nowej fotografii możemy zobaczyć Hugh Jackmana w roli Wolverine’a. Warto zauważyć, że ten mutant stoi w swojej klasycznej pozie z wyciągniętymi szponami. Oczywiście ta grafika budzi wiele pytań – gdzie znajduje się główny bohater, co robi i kogo właśnie zabił? Możliwe, że leżące obok niego ciało należy do jednego z Reaversów, z którymi przyjdzie mu się zmierzyć. Zresztą oceńcie sami i przyjrzyjcie się tej fotografii.

Logan będzie już dziewiątym filmem, w którym Hugh Jackman wcieli się w postać kultowego mutanta. Niestety dla fanów będzie to ostatni raz kiedy zobaczymy go w tej roli. Oprócz niego w filmie wystąpi także sir Patrick Stewart, który zagra oczywiście Profesora Charlesa Xaviera. Scenariusz filmu został przygotowany przez Davida Jamesa Kelly'ego.

Głównym przeciwnikiem Logana w filmie będzie firma "Essex Corp" oraz Mister Sinister. Spekuluje się, ze w tę postać wcieli się Richard E. Grant. Na razie jednak te doniesienia nie zostały potwierdzone. Oprócz niego w obsadzie są także Boyd Holbrook, Eriq La Salle, Elise Neal i Elizabeth Rodriguez. Premiera widowiska zapowiedziana została na 3 marca 2017 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…