Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Elektra Natchios pojawi się w The Defenders 1

Kolejna znana postać z Daredevila pojawi się w crossoverze wszystkich dotychczasowych produkcji Netfliksa i Marvela – The Defenders. I to nie byle jaka postać! Potwierdzono, że w miniserii zobaczymy Elektrę Natchios, w którą ponownie wcieli się Elodie Yung.

Jak zapewne pamiętacie, w finałowym odcinku Daredevila Elektra poniosła śmierć. Pomimo tego członkowie niebezpiecznej organizacji znanej jako "The Hand" wykradli jej ciało, aby móc ją wskrzesić. I wszystko wskazuje na to, że im się to uda. Elektra będzie bowiem ważną częścią miniserialu The Defenders i to właśnie ona początkowo będzie pełniła rolę głównego przeciwnika drużyny telewizyjnych superbohaterów.

Tak, więc ekipa w skład której wejdą Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage i Iron Fist prawdopodobnie będzie musiała stanąć naprzeciwko "The Hand". Seria The Defenders będzie liczyła sobie osiem odcinków i zadebiutuje na platformie Netflix w przyszłym roku. Wcześniej potwierdzono, że oprócz członków tytułowej drużyny w serialu zobaczymy między innymi Karen Page, Misty Knight, Sticka, Trish Walker oraz Claire Temple.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…