Widowiskowy zwiastun Valerian i Miasto Tysiąca Planet 1

Zapraszamy od obejrzenia premierowego zwiastuna najnowszego filmu Luca Bessona zatytułowanego Valerian i Miasto Tysiąca Planet. Film zapowiada się bardzo efektownie.

Valerian i Laurelina to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet – kulturowym i politycznym centrum galaktyki – przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

W rolach głównych wystąpią Dane DeHaan oraz Cara Delevingne. Premiera samego filmu została zaplanowana na 20 lipca 2017 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Bluejohn_26

Trochę się obawiam tego filmu. W znacznej większości opiera się na CGI, historia zapowiada się dość drętwo, aktorsko (dwie główne role) też jakoś mnie nie zachęca. Poza tym sam Besson też już nie jest tym samym reżyserem co kiedyś. W ostatnim czasie angażuje się w realizację co najwyżej przeciętnych produkcji.

miodzik Bluejohn_26

@Bluejohn_26 To wszystko co napisałeś to plagiat moich myśli ;) Nawet nie mam nic więcej do dodania, ale i tak to pewnie obejrzę, żeby sobie wyrobić zdanie ;)

Proszę czekać…