Drugi sezon The Expanse z datą premiery i nowym zwiastunem 0

Jedno z telewizyjnych objawień końca ubiegłego roku powróci na ekrany 8. lutego 2017 roku o godzinie 22:00 czasu lokalnego. Amerykańska stacja Syfy ogłosiła, że na ten dzień zaplanowała emisję dwuodcinkowej premiery drugiego sezonu serialu The Expanse, opartej na bestsellerowym cyklu autorstwa Daniela Abrahama i Ty'a Francka, znanych pod pseudonimem James S. A. Corey.

fot. Syfy

Historia rozgrywa się 200 lat w przyszłości i śledzi zmagania detektywa Joe Millera (Thomas Jane, Punisher, Wyposażony) i kapitana statku, Jima Holden (Steven Strait, 10,000 B.C, Magic City), prowadzące do rozwikłania jednego z największych spisków w historii ludzkości.
Ludzie skolonizowali planety Marsa, Księżyc, Pas Asteroidów, satelity Planet Zewnętrznych. Są władcami Układu Słonecznego. Gwiazdy wciąż są nieosiągalne. Jednak nadal są dalecy od życia w pokoju. Wśród kolonistów rodzą się napięcia społeczne i polityczne wywołane kompromisem życia w kilku koloniach, które nie akceptują zależności od Ziemi i Marsa oraz wojskowego i politycznego wpływu, jaki wywierają one na innych planetach. Gdy Holden znajduje opuszczony statek Scopuli, odkrywa tajemnicę, która może doprowadzić do wojny Układzie Słonecznym.

Od niedawna prawa do globalnej dystrybucji serialu w posiada platforma Netflix, która na początku listopada udostępniła m.in polskim subskrybentom cały pierwszy sezon serialu. Data emisji drugiego sezonu The Expanse w Polsce na razie nie jest znana.

Źrodło: deadline.com / syfy.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

gasd 2016-11-12

o hoho, już nie mogę się doczekać. Pierwszy sezon był bombowy. Mam nadzieję, że szybko pojawi się na netflixie.

Proszę czekać…