Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy Dark Phoenix Saga doczeka się realizacji? 0

20th Century Fox ponownie powraca do pomysłu zrealizowania projektu "Dark Phoenix Saga". Na ten temat w hollywoodzkiej prasie pisze się od bardzo dawna i powoli można odnieść wrażenie, że w wytwórni zapomnieli o tym, iż uniwersum X-Men jest całkiem pokaźne i są tam także inne ciekawe rzeczy do ewentualnego sfilmowania.

Według medialnych spekulacji, 20th Century Fox powoli zaczyna zastanawiać się nad ponownym restartem franczyzy. I to właśnie "Dark Phoenix Saga" miałoby posłużyć, jako nowy początek. Nie wiadomo jednak czy ta historia będzie pełnoprawnym rebootem czy może twórcy zdecydują się na kontynuowanie niektórych wątków z obecnej serii. Jednym z podstawowych pytań jest to dotyczące tego czy Sophie Turner ponownie wcieliłaby się w Jean Grey?

Latino Review twierdzi, że tym razem twórcy zdecydują się pokazać oryginalną wersję historii Jean Grey. W komiksach z lat osiemdziesiątych, postać ta była czymś w rodzaju rezerwuaru kosmicznego bytu zwanego Phoenix Force. U Marvela ciężko znaleźć potężniejszą istotę. W filmach, które do tej pory mieliśmy okazję oglądać, zrezygnowano z kosmicznego motywu. Czy tym razem będzie inaczej? Ciężko stwierdzić co wymyślą włodarze Foxa.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…