Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Mel Gibson zainteresowany reżyserią filmu Marvela 1

Jakiś czas temu Mel Gibson stwierdził, że nie lubi komiksowych ekranizacji. Według niego te filmy nie pokazują prawdziwych bohaterów, a gości którzy ukrywają się pod maskami. Dodatkowo stwierdził, że filmy Marvela mają w sobie zdecydowanie więcej przemocy i brutalności niż produkcje, które on sam do tej pory stworzył.

Wygląda jednak na to, że po sporym sukcesie jakim jest Przełęcz ocalonych, Mel Gibson wrócił do łask największych producentów z Hollywood. Co więcej, filmowiec oraz aktor wyraził zainteresowanie "Iron Manem 4". Reżyser w niedawnym wywiadzie, którego udzielił magazynowi Total Film, został zapytany o plotki, które pojawiły się kilka miesięcy temu, właśnie na ten temat.

To mogłoby być przyjemne. Musiałbym to zrobić jednak zdecydowanie inaczej.

powiedział Gibson

Ciężko stwierdzić o co dokładnie chodzi twórcy Przełęczy ocalonych. Sądząc jednak po tym, jak do tematu reżyserów podchodzą producenci zajmujący się filmami Marvela, ciężko wierzyć, aby Gibson dostał wolną rękę i mógł przemycić do filmu znaczącą ilość autorskiego pomyślunku. Nie raz i nie dwa zdarzało się, że reżyser rezygnował z pracy z powodów różnic artystycznych. Wystarczy przypomnieć sobie chociażby Edgara Wrighta, który miał stać za kamerą Ant-Mana.

Źrodło: ComicBookNews

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…