Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jeremy Renner może nie wystąpić w Mission: Impossible 6 0

Jeremy Renner potwierdził jakiś czas temu, że Hawkeye będzie jednym z bohaterów widowiska Avengers: Infinity War. Oznacza to, że aktor może mieć problemy z występem w kolejnej części serii "Mission: Impossible".

W niedawnym wywiadzie aktor powiedział co nieco na temat jego ewentualnego występu w szóstej odsłonie serii z Tomem Cruise'em. Niestety nie są to słowa, które napawają optymizmem. Cały problem tkwi w tym, iż prace na planie zdjęciowym mogą kolidować z pracami przy produkcyjnym kolosie, jakim niewątpliwie będzie Avengers: Infinity War.

Nie jestem pewny co się stanie. Wiem, że oni chcą to naprawdę zrobić, jednak nie rozmawiałem jeszcze z Tomem Cruise’em na temat tego, na jakim etapie to wszystko się znajduje. Wiem, że mogą być pewne problemy z terminarzem, dlatego też nie jestem niczego pewny. Avengers zajmie mi znaczącą część przyszłego roku. Mam jednak nadzieję, że nie wejdzie to w drogę Tomowi i gang ponownie będzie razem, ponieważ uwielbiam to.

powiedział aktor

Z pewnością brak Rennera w "Mission: Impossible 6" byłby sporą stratą. Teraz nie pozostaje nam nic innego, aby trzymać kciuki za to, żeby wszystkie terminy zostały perfekcyjnie dograne. A Wy chcielibyście zobaczyć ponownie w akcji Williama Brandta?

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…