Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Robert Redford idzie na zasłużoną emeryturę 0

Fani aktorskiego talentu Roberta Redforda z pewnością nie będą zadowoleni z tej informacji. Hollywoodzki gwiazdor zapowiedział, iż niebawem przejdzie za zasłużoną emeryturę.

fot. materiały prasowe

80-letni aktor wyjawił, iż po nakręceniu dwóch kolejnych filmów ma zamiar pożegnać się z aktorstwem. Zamiast tego Redford zajmie się swoją drugą pasją: szkicowaniem oraz malarstwem.

Ostatnio dużo nad tym myślę, ponieważ jestem już zmęczony aktorstwem. Jestem także niecierpliwą osobą, dlatego też ciężko jest mi siedzieć i czekać na kręcenie ujęcia po ujęciu. Na tym etapie życia, mając 80 lat, malarstwo da mi więcej satysfakcji, ponieważ nie będę od nikogo zależny. Jestem tylko ja, tak jak powinno być, dlatego też myślę o powrocie do szkicowania. Obecnie głównie tym się przejmuję.

stwierdził aktor

Dodatkowo wyjawił kilka tajemnic dotyczących jego dwóch ostatnich aktorskich projektów.

Więc myślę o pójściu w tym kierunku i skończeniu z aktorstwem. Mam w planach dwa projekty. Pierwszy to "Our Souls at Night", gdzie wystąpi także Jane Fonda – historia miłosna o dwójce starszych ludzi, którzy dostają drugą szansę od życia. Drugi projekt to "The Old Man and the Gun" z Cassey’em Affleckiem i Sissy Spacek. Kiedy nakręcę te filmy wtedy powiem temu wszystkiemu do widzenia. Możliwe, że skupię się też na reżyserii.

zakończył aktor

Robert Redford to absolutna gwiazda. Laureat dwóch Oscarów – niestety żaden z nich za jego aktorskie dokonania. Pierwszy to Oscar dla najlepszego reżysera za film Zwyczajni ludzie, a drugi to nagroda honorowa, którą otrzymał w 2002 roku.

Źrodło: EW

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…