Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Grey’s Anatomy: Chirurdzy - Dla kogo nadchodzący sezon okaże się pechowy? 1

Już od jutra, 16 listopada na kanale FOX uwielbiani przez telewidzów chirurdzy z Seattle przeprowadzą kolejną „operację”. Długo oczekiwana premiera 13. sezonu serialu Grey's Anatomy: Chirurdzy już w najbliższą środę o godzinie 21:00. Czy najnowszy sezon oszczędzi bohaterom traumatycznych przeżyć?

Kelly McCreary, Caterina Scorsone oraz Ellen Pompeo w scenie z 13. sezonu Grey’s Anatomy: Chirurdzy, fot. Richard Cartwright/ABC

W nadchodzącej serii będziemy świadkami siostrzanego konfliktu Meredith i Maggie o względy Nathana. Zobaczymy również Amelię i Owena, którzy staną w obliczu poważnych życiowych decyzji. Czy poróżni ich sposób patrzenia na przyszłość?

Jedno jest pewne, 13. sezon będzie niebywałą niespodzianką dla polskich telewidzów. W serialu pojawi się nowa postać – Eliza Minnick, w którą wcieli się Polka! W tej roli wystąpi Marika Domińczyk, 36-letnia aktorka, która na swoim koncie ma już epizody w kilku serialach, m.in.: Dr House, Ulica czy Do usług.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z najnowszego, 13. sezonu serialu:Czym jeszcze zaskoczą fanów serialu twórcy Grey's Anatomy: Chirurdzy? W 13. sezonie telewidzowie będą świadkami ocieplenia relacji April i Jacksona, którzy powitają na świecie córeczkę. Przed trudnym wyborem stanie Alex – czy uwierzy Jo? Czy może jednak porzuci ukochaną? To jeszcze nie koniec dylematów młodego chirurga, który po pobiciu DeLuki, będzie musiał stawić czoła zawodowym i prawnym konsekwencjom. Czy doktor Karev stanie jeszcze przy chirurgicznym stole?

Jak dalej potoczą się losy młodych lekarzy? Odpowiedź już niebawem! Tylko na kanale FOX.

Czy wiesz, że?

• Nowy sezon Grey’s Anatomy: Chirurdzy wraca do korzeni. Kelly McCreary, serialowa Maggie, w rozmowie z TV Guide ujawniła, że fabuła 13. sezonu skupi się na postaciach Meredith, Alexa, Bailey i Richarda Webbera.

Ellen Pompeo, główna aktorka serialu, znalazła się na liście najlepiej zarabiających aktorek, ogłaszanej przez pismo branży telewizyjnej – Variety.

• Tytuł każdego odcinka 13. sezonu, podobnie jak poprzednich, pochodzi od nazwy utworu muzycznego.

• Organy, które widać przy stołach operacyjnych, są prawdziwe – pochodzą od krów.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…