Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Międzynarodowy plakat Logana 0

Superbohaterska maszyna filmowa mknie do przodu. Większość ludzi interesuje się kolejnymi projektami należącymi do Marvel Cinematic Universe i DC Extended Universe. Na trzeciej lokacie tego komiksowego pojedynku jest uniwersum X-Men. W przyszłym roku do kin wejdzie kolejne widowisko osadzone w świecie mutantów.

Mowa oczywiście o filmie Logan, który będzie dla Hugh Jackmana ostatnim występem w roli kultowego Wolverine’a. Do sieci trafił właśnie nowy plakat promujący widowisko. Możemy na nim zobaczyć tytułowego bohatera, który trzyma w rękach młodego mutanta. To właśnie tym dzieckiem Rosomak będzie się zajmował w filmie. Jego zadaniem będzie zapewnienie mu bezpieczeństwo. Poniżej znajdziecie owy plakat. Co o nim sądzicie?

Zmęczony życiem Wolverine czuje się zagubiony w świecie, w którym zdziesiątkowani mutanci X-Men żyją na marginesie społeczności ludzkiej. Jego mentor Charles Xavier (Patrick Stewart), znany jako Profesor X, przekonuje go, by wziął udział w ostatniej misji, w której stawką jest życie młodej dziewczyny, jedynej nadziei rasy mutantów.

Reżyserem filmu jest James Mangold. Premiera zaplanowana została na 3 marca 2017 roku.

Źrodło: ScreenRant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…