Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zapowiedź ósmego odcinka serialu Westworld 0

Wczorajszy odcinek serialu stacji HBO, Westworld z pewnością rozgrzał niejednego fana. Niesamowity twist jakim uraczyli nas twórcy tej produkcji, tylko podgrzał atmosferę oczekiwania na kolejne wydarzenia, które będą miały miejsce w tytułowym parku. HBO zaprezentowało własnie zwiastun ósmego odcinka. I cóż – możemy tylko napisać, że będzie się działo!

fot. materiały prasowe

Epizod będzie zatytułowany "Cuts Deep". Jego premiera została zapowiedziana na 20 października. W Polsce widzowie będą mogli oglądać go dzień później na kanale HBO. Oczywiście będzie także dostępny na platformie HBO Go.

Westworld to futurystyczny park rozrywki, w którym ludzie mogą spełniać swoje najbardziej mroczne fantazje. Twórcą parku Westworld jest genialny naukowiec Robert Ford (Anthony Hopkins) snujący ambitne wizje przyszłości. Jego pomocnikiem jest Bernard Lowe (Jeffrey Wright). W parku goście mogą spotkać tajemniczego Mężczyznę w czerni (Ed Harris) będącego uosobieniem zła, oraz Dolores Abernathy (Evan Rachel Wood) – piękną i dobrą córkę farmera z prowincji. Do miasteczka, w pobliżu którego mieszka Dolores, przybywa niezwykle przystojny, sprawnie posługujący się bronią Teddy Flood (James Marsden).

Źrodło: HBO

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…