Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Strażnicy Galaktyki 2 rozpoczynają proces reshootów 0

Już w czerwcu rozpoczął się proces postprodukcji Strażników Galaktyki 2, których kinowa premiera zaplanowana została na 5 maja 2017 roku. Wiadomo również, że twórcy wkrótce powrócą do pracy nad dokręcaniem poszczególnych scen filmu.

Karen Gillan, która ponownie wcieli się w Strażnikach w postać Nebuli, ujawniła na swoim Tweeterze, że szykuje się właśnie do dokręcania scen. Jej zdanie będą to najłatwiejsze reshooty w historii, gdyż film już jest szalenie dobry. W innym tweetcie stwierdziła również, iż jest niesamowicie podekscytowana, bo może wrócić do swojego gangu.

Wpisy te zostały opublikowane na krótko po tym, jak w mediach pojawiła się informacja, że w sequelu prawie nie pojawi się jedna z najważniejszych postaci dla Strażników Galaktyki – Ego the Living Planet (Kurt Russell). Podczas sesji Q&A (pytanie-odpowiedź) scenarzysta Deadpoola, Rhett Reese wyznał, że 20th Century Fox oddało Ego w ramach handlu z Marvelem. Dzięki temu Fox może zmienić postać Negasonic Teenage Warhead (Brianna Hildebrand). Informacje te potwierdził reżyser i scenarzysta widowiska, James Gunn.

Racja! Pierwszy raz rozbiłem osobowość Ego, przypisując ją ojcu Quilla, myślałem, że posiadam prawa do tej postaci. Dopiero później, gdy pracowałem nad wyjątkowo skomplikowaną historią z Ego the Living Planet, próbując wprowadzić ją do uniwersum Marvela, dowiedziałem się, iż nie jestem jej właścicielem. Nie miałem podobnych postaci do użytku i byłoby prawie niemożliwe, aby oddać jej charakter w innym bohaterze. Dzięki Bogu, przyszedł do nas Fox z propozycją handlu…

A tak prezentuje się tweet Karen Gillan

…oraz Jamesa Gunna:

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…