Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wielki powrót wielkiej rodziny, czyli 7. sezon serialu Współczesna rodzina na FOX Comedy 0

Kanał FOX Comedy przygotował niespodziankę dla widzów, którzy z utęsknieniem czekają na kolejne przygody rodziny Pritchettów, Dunphych i Tuckerów! Już 23 listopada o godzinie 21:00 zostaną wyemitowane 2 pierwsze odcinki 7. sezonu serialu Współczesna rodzina. Wieczór pełen nieustającego śmiechu zagwarantuje nieposkromiona obsada sitcomu.

Twórcy serialu, a wśród nich Steven Levitan, ojciec takich produkcji jak Ja się zastrzelę, Zakręcony i Christopher Lloyd, niezmiennie poszukają nowych inspiracji i nie pozwalają widowni się nudzić. Mimo 6-letniej obecności na antenie, serial ani na chwilę nie przestaje bawić i zaskakiwać.

Co tym razem spotka serialowych bohaterów?

W tym sezonie Claire (Julie Bowen) i jej mąż Phil (Ty Burrell) uświadamiają sobie, że ich dzieci dorastają: najmłodszy syn Luke jest już w drugiej klasie liceum, a Alex wybiera się na uniwersytet. Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) przechodzi małą, wewnętrzną zmianę, gdy uświadamia sobie, że zwolnienie z pracy może być dla niego błogosławieństwem i możliwością stworzenia nowej definicji siebie. Tymczasem Jay, w tej roli niezrównany Ed O’Neill, znany m.in. z serialu Świat według Bundych, i Gloria zaczynają poszukiwania przedszkola dla syna. Czy wychowywanie energicznego chłopca, okaże się dla Jaya dużym wyzwaniem?

Barwni aktorzy i twórcy jednej z najśmieszniejszych serialowych familii, są nieustannie doceniani licznymi nagrodami. Serial ma na swoim koncie aż 50 nagród i 184 nominacje. Swoją 5. z rzędu nagrodą Emmy produkcja pobiła rekord ustanowiony przez Frasier, stając się jedynym w historii serialem, który zdobył, aż 5 statuetek z rzędu, w kategorii wybitny serial komediowy. Ale to jeszcze nie koniec sukcesów, sam Ed O'Neill, był 3-krotnie nominowany do nagrody Emmy jako najlepszy aktor drugoplanowy w serialu komediowym. Podobnie jak Sofia Vergara, która, za rolę w serialu, 3-krotnie otrzymała nominację do Złotego Globu.

Czym tym razem serialowi bohaterowie rozśmieszą telewidzów? 2 pierwsze odcinki serialu zostaną wyemitowane już 23 listopada na FOX Comedy.

To jeszcze nie koniec barwnych rodzinnych perypetii w wykonaniu rodziny Pritchettów, Dunphych i Tuckerów. Twórcy serialu już zapowiedzieli powrót w 8. sezonie.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…