Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Premiery DVD – grudzień 2016 – KINO ŚWIAT 0

Gorąco polecamy Państwu grudniowe premiery DVD od Kino Świat, których premiery kinowe miały miejsce w 2016 roku. Wśród nich dwie komedie romantyczne z gwiazdorską obsadą Facet na miarę oraz Planeta Singli, dwa mocne thrillery Czerwony Kapitan z Maciejem Stuhrem w roli głównej oraz Hel z mrocznym wcieleniem Marcina Kowalczyka oraz doskonała dla widzów w każdym wieku komedia Jak zostać kotem z dubbingującym ludzkie i kocie wcielenie Tomaszem Kotem.

FACET NA MIARĘ Wzruszająca komedia romantyczna, która podbiła serca polskich widzów. W roli głównej Jean Dujardin, laureat Oscara za rolę w filmie Artysta i partnerująca mu Virginie Efira znana z Miłości po francusku udowodnią, że miłości nie mierzy się w centymetrach.
PREMIERA DVD – 8 grudnia 2016

CZERWONY KAPITAN To trzymająca w napięciu ekranizacja bestsellera Dominika Dána. Autor po dziś dzień, ze względu na pracę w policji, ukrywa swoją prawdziwą tożsamość i nie pokazuje się publicznie. Maciej Stuhr w roli młodego, ambitnego detektywa z Wydziału Zabójstw w mocnym thrillerze utrzymanym w najlepszym skandynawskim stylu !
PREMIERA DVD – 8 grudnia 2016

JAK ZOSTAĆ KOTEM Kevin Spacey sprawdza, Jak zostać kotem w najnowszej komedii twórcy „Facetów w czerni”. W obsadzie polskiego dubbingu – w ludzkim i kocim wcieleniu – najpopularniejszy polski aktor, Tomasz Kot. To przezabawna opowieść przynosząca odpowiedz na odwieczne pytania – ile żyć maja koty i czy mruczki zawsze spadają na cztery łapy? Doskonała rozrywka dla widzów w każdym wieku.
PREMIERA DVD – 8 grudnia 2016

HEL Reżyserski debiut duetu Katii Priwieziencew i Pawła Tarasiewicza określany jako polski thriller w lynchowskim klimacie. W obsadzie gwiazda hitu Jesteś BogiemMarcin Kowalczyk oraz znany z amerykański seriali Z archiwum X i CalifornicationPhilip Lenkowsky.
PREMIERA DVD – 8 grudnia 2016

PLANETA SINGLI Jeden z największych hitów polskiego kina, nazywany „najlepszą komedią od 20 lat”, powraca w specjalnym wydaniu pełnym nigdy wcześniej nie publikowanych dodatków. Wśród nich znajdują się m. in.: ponad 45 minut usuniętych lub alternatywnych scen z filmu, pełen komentarz twórców do filmu i do usuniętych scen, wywiady Szymka z twórcami oraz making of filmu. Wydanie z audiodeskrypcją dla os. niewidzących i polskie napisy dla os. niesłyszących.
PREMIERA DVD – 8 grudnia 2016

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…