Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Znamy datę premiery serialu Taboo z Tomem Hardy'm 0

Wreszcie poznaliśmy oficjalną datę premiery serialu Taboo. Dlaczego tak bardzo interesujemy się tą produkcją? Ano dlatego, że jej gwiazdą jest jeden z najlepszych aktorów swojego pokolenia na świecie, Tom Hardy!

Stacja FX ogłosiła, iż serial zadebiutuje na antenie 10 stycznia 2017 roku! Serial będzie składał się z ośmiu epizodów. Jego akcja została umiejscowiona w 1814 roku i podąża śladami Jamesa Keziaha Delaney’a. Powraca on do Londynu po wielu latach wojaży w Afryce. Oczywiście w swoich rodzinnych stronach mężczyzna uchodził za zmarłego. Po powrocie okazuje się, że jego ojciec nie żyje, a jego spuścizna budzi wielkie zainteresowanie Kompanii Wschodnioindyjskiej. Delaney postanawia zbudować właśnie imperium handlowo-transportowe, wychodząc naprzeciw mocarstwom Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych.

Za stworzenie serii odpowiadają Steven Knight, Tom Hardy oraz jego ojciec, Chips Hardy. Poniżej przypominamy Wam zwiastun tego wyczekiwanego miniserialu. My już nie możemy się doczekać, a Wy?

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…