Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Bracia Russo usuwają z sieci zdjęcia tajemniczej lokalizacji z Infinity War 0

Dzisiejszego dnia bracia Russo opublikowali kolejny fotos jednej z lokalizacji z nadchodzących Avengers: Infinity War. Dlaczego jednak zdecydowali się go usunąć po upływie zaledwie kilku godzin?

Na szczęście wielu internautów zdążyło już skopiować opublikowane zdjęcie i teraz trwają liczne dywagacje w środowiskach fanowski, czym właściwie jest ukazane pomieszczenie. Pojawiają się głosy, że być może bracia Russo otrzymali prawa do postaci Dr Dooma, a zaprezentowana komnata jest fragmentem Latverii (choć ta wersja wydaje się być mało realna). O wiele bardziej rzeczywistą opcją jest skojarzenie z Asgardem. Skoro filmowcy zdecydowali się usunąć zdjęcie z sieci możliwe, że kraina Thora odegra w Infinity War kluczową rolę.

Prawidłową odpowiedź poznamy dopiero w dniu premiery, jednak wszystko wskazuje na to, że trzecia odsłona Avengers rozegra się w wielu intrygujących lokacjach.

A wy, co sądzicie o pomieszczeniu na tajemniczej fotografii?

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…