Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zobaczcie zwiastun filmu na podstawie anime Fullmetal Alchemist 1

Jeśli jesteście fanami anime, to zapewne doskonale wiecie, że czeka nas nie tylko film na podstawie Ghost in the Shell. W sieci zadebiutował zwiastun produkcji live-action na podstawie innego kultowego tytułu – Fullmetal Alchemist.

Reżyserem filmu jest Fumihiko Sori. Filmowiec skomentował w kilku zdaniach swoją najnowszą produkcję:

Obsada jest złożona z japońskich aktorów, jednak główna akcja osadzona jest w Europie. Jednakże, rasa oraz pochodzenie bohaterów nie ma tutaj większego znaczenia.

stwierdził Sori

Bohaterami oryginalnego anime są dwaj bracia Edward i Alphonse Elric, którzy wraz ze swoją matką żyją w małej wsi Resembool. Są oni początkującymi alchemikami. Pewnego dnia ich matka zapada na tajemniczą chorobę i wkrótce potem umiera zostawiając chłopców zupełnie samych. Obaj bracia nie mogąc się z tym pogodzić chcą ją ożywić za pomocą alchemii wiedząc, iż jest to zabronione. Transmutacja kończy się dla obu tragicznie. Brama którą otworzyli wciąga do siebie Ala i zabiera lewą nogę Eda. Ten chcąc ratować swego brata poświęca swoją prawą rękę zatrzymując duszę Ala w zbroi. Niedługo potem razem wyruszają w długą podróż by znaleźć sposób na odzyskanie własnych ciał.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…