Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Reżyser Kung Fu Pandy nakręci ekranizację komiksu Bone 0

Już niebawem komiks "Bone" autorstwa Jeffa Smitha doczeka się ekranizacji. Projekt znalazł właśnie reżysera i znajdzie się w dalszej fazie realizacji.

Jak podaje The Hollywood Reporter, producenci zdecydowali, iż reżyserem ekranizacji będzie Mark Osborne, który ma na swoim koncie między innymi Kung Fu Pandę, Małego Księcia oraz doskonałą krótkometrażówkę, More. Swój angaż skomentował sam zainteresowany.

Bone jest bardzo specjalnym i niekonwencjonalnym komiksem, który łączy w jedno elementy, których zazwyczaj razem się nie miesza – lekkość, komiczne postacie oraz epicką przygodę fantasy. Przeniesienie tego materiału na filmowe realia, będzie okazją do pokazania tego, co czytelnicy komiksów kochają w tej serii. Świat animacji pozwoli nam także zaprezentować inne i równie ekscytujące obszary.

powiedział reżyser

Głównymi bohaterami tej historii jest trójka kuzynów – Fone Bone, Phoney Bone i Smiley Bone. Postanawiają oni uciec ze swojej rodzinnej mieścimy. W trakcie swojej przygody trafiają do tajemniczej doliny, która jest przepełniona wszelakie kreatury, o których nie mieli wcześniej pojęcia.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…