http://vimeo.com/mironkundzicz

Seth Green w Old Dogs 0

Seth Green dołączył do obsady komedii Old Dogs.

Reżyseruje Walt Becker (Gang dzikich wieprzy), a autorami scenariusza są David Diamond (Ewolucja) i David Weissman (Family Man). Produkuje Walt Disney Pictures.

Seth Green / msnbcmedia1.msn.comSeth Green / msnbcmedia1.msn.com

W obsadzie znaleźli się już Robin Williams (Stowarzyszenie Umarłych Poetów), John Travolta (Gorączka sobotniej nocy), Kelly Preston (Od zmierzchu do świtu) i Matt Dillon (Chłopak z klubu Flamingo).

Film będzie opowiadał o dwóch najlepszych przyjaciołach i partnerach w biznesie, których życie wywróci się do góry nogami, kiedy będą musieli się opiekować siedmioletnimi bliźniakami.

Green wcieli się w jednego z pracowników wielkiej firmy marketingowej, której szefami są postacie grane przez Travolte i Williamsa. Nadzoruje on zamknięcie bardzo ważnej i dużej umowy z japońską firmą. Jest zdesperowany, aby wyjechać do Tokio i pokazać swoje prawdziwe zdolności.

Producentami są Andrew Panay (Polowanie na druhny), Peter Abrams (You're Invited to Mary-Kate & Ashley's Birthday Party) i Robert Levy (Van Wilder 2: The Rise of Taj), a producentem wykonawczym, Garrett Grant (Skazani na siebie). Zdjęcia mają ruszyć na dniach.

Seth Green urodził się w Filadelfii. Znany jest z występów w filmach Hotel New Hampshire, Złote czasy radia, Moja macocha jest kosmitką, Wyścig Szczurów czy Włoska robota. Zdobył Young Artist Award.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…