Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Diabelski młyn – oczekiwany horror w grudniu w kinach 1

Diabelski młyn – jeden z najbardziej oczekiwanych horrorów roku od 2 grudnia w polskich kinach. To nie jest Piekło, to Holandia! Prezentujemy polski zwiastun oraz plakat.

Noah Taylor jako Nicholas w Diabelskim młynie.

Już 2 grudnia na ekranach kin Diabelski młyn„jeden z najbardziej oczekiwanych horrorów roku!” według portalu Thepeoplesmovies.com. Diabelski młyn uderza centralnie między oczy i ścina z nóg! Pokochasz za to ten film!” – dodaje recenzent z Addictedtohorrormovies.com. „Rewelacyjny i świetnie zagrany” – puentuje dziennikarz z Los Angeles Times. Reżyserem filmu jest Nick Jongerius, a w rolach głównych występują Noah Taylor, Charlotte Beaumont, Patrick Baladi, Ben Batt, Adam Thomas Wright, Fiona Hampton i Tanroh Ishida.

W życiu nie ma przypadków, a za każdy grzech czeka nas kara. To miała być zwyczajna wycieczka, na zabicie czasu, po malowniczej okolicy Amsterdamu. Gdy autobus z turystami psuje się pośrodku pustkowia, na jaw wychodzi sekret, który łączy pozornie przypadkowych ludzi. Szukając schronienia w opuszczonym młynie odkryją, że w lokalnej, krwawej legendzie, jest więcej, niż tylko ziarno prawdy, a wrota piekieł czekają na przyjęcie grzeszników.

Poniżej prezentujemy polski zwiastun horroru Diabelski młyn oraz oficjalny polski plakat do tej produkcji. Dystrybucja w kinach rozpocznie się 2 grudnia 2016 roku, za sprawą Mówi Serwis.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…