Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zwiastun i plakat Serii niefortunnych zdarzeń od Netfliksa 1

Netflix zaprezentował nowy zwiastun swojego kolejnego magicznego serialu. Będzie nim produkcja Seria niefortunnych zdarzeń oparta o książki dla młodzieży autorstwa Daniela Handlera. W roli wuja Olafa wystąpi Neil Patrick Harris. Materiały promocyjne znajdziecie poniżej.

Serial powstał dla platformy Netflix i będzie składała się z 13 odcinków. Jego premiera została zaplanowana na 13 stycznia 2017 roku.

Seria niefortunnych zdarzeń to trzynaście tomów napisanych przez Daniela Handlera znanego bardziej pod pseudonimem Lemony Snicket. W 2004 roku na podstawie trzech pierwszych powieści powstał film z Jimem Carreyem w roli głównej. Film opowiada historię rodzeństwa Baudelaire, których rodzice zginęli w wielkim pożarze. Odesłane do dalekiego krewnego dzieci odkrywają, że ten zamierza je zgładzić i przejąć ich majątek. Nie pozostaje im nic innego, jak stawić czoła złemu wujowi.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Bluejohn_26 2016-11-17

Wygląda dziwnie i sam nie wiem czy należy to zaliczyć na plus czy minus. Na pewno będzie inna produkcja niż film z Jimem Careyem, ale chyba dam jej szansę.

CameronPoe 2016-11-17

A ja tego badziewia oglądać nie będę :p
W ogóle nie ma polotu do oryginału z Jimem.
Nie ma takiego aktora na świecie, który mógłby zastąpić Jima Carrey’a, więc nie wiem w ogóle po co ten beznadziejny netflix robi kolejną odsłonę!!!

Proszę czekać…