Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Pełny zwiastun filmu The Zookeeper's Wife 2

Dzisiaj rano mogliście na łamach naszego portalu zobaczyć zajawkę filmu The Zookeeper's Wife. Teraz prezentujemy Wam pełny zwiastun tej produkcji. Zapraszamy do jego obejrzenia.

Film będzie historią Ogrodu Zoologicznego w Warszawie oraz Antoniny Żabińskiej – pisarki oraz żony wieloletniego dyrektora warszawskiego zoo. W momencie wybuchu II wojny światowej zakończył się okres świetności ogrodu – wiele zwierząt uśpiono, a inne zostały wywiezione do Niemiec, którą zarządził znajomy rodziny Żabińskich – Lutz Heck. Jednym z takich zwierząt była młoda słonica Tuzinka, która była uwielbiana przez mieszkańców Warszawy.

Oczywiście Chastain zagra rolę główną. W postać Hecka wcieli się natomiast inna hollywoodzka gwiazda, Daniel Brühl. Reżyserem filmu jest Niki Caro. Premiera zapowiedziana została na 31 marca 2017 roku.

Poniżej także plakat.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Elizabeth_Linton

Podoba mi się plakat do tego filmu.

Gooosik

Czekam niesamowicie! Śledzę całą produkcję od momentu wejścia na plan.

Bluejohn_26

Muszę przyznać, że o tym filmie usłyszałem zaledwie kilka dni temu, ale wszystko co udało mi się przeczytać i zobaczyć na jego temat prezentuje się bardzo obiecująco. Wygląda na to, że warto będzie na niego poczekać.

Proszę czekać…