Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Polowanie na druhny - możliwe, że powstanie sequel 0

Jedna z głównych zasad Hollywood głosi – zawsze bądź przygotowany na sequel! Isla Fisher, która aktualnie promuje najnowszy film z jej udziałem – Zwierzęta nocy, miała okazję wystąpić w programie "Today", gdzie mówiła na temat potencjalnej kontynuacji kasowego hitu z 2005 roku, Polowanie na druhny.

Wpadłam na Vince Vaughna na jednej imprezie i powiedział, że podobno robimy kontynuację filmu Polowanie na druhny. Jestem naprawdę podekscytowana tym, aby zobaczyć co dalej z Glorią. Nie powinnam tego ogłaszać w porannej telewizji. Najwidoczniej jednak trwają jakieś rozmowy i jest to naprawdę fajne.

powiedziała aktorka

Komedia romantyczna, która została oznaczona kategorią R, przy budżecie 40 mln dolarów zarobiła w samych Stanach Zjednoczonych prawie 210 mln dolarów! Isla Fisher wcieliła się w filmie w postać Glorii, która w trakcie jednego z wesel poznaje bohatera granego przez Vaughna. W obsadzie produkcji byli także między innymi Owen Wilson, Rachel McAdams oraz Bradley Cooper.

Na razie oczywiście nie są to oficjalne informacje, a słowa aktorki, która miała okazję wystąpić w owym filmie. Fani Polowania na druhny muszą, więc uzbroić się w cierpliwość i czekać, aż produkcja sequela komedii romantycznej zostanie ogłoszona oficjalnie. Chcielibyście tego?

Źrodło: EW

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…