Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Lucas Till w zwiastunie Monster Trucks 0

Paramount Pictures zaprezentował nową zapowiedź filmu Monster Trucks, którego gwiazdą jest Lucas Till. Zapowiedź produkcji znajdziecie poniżej. W komentarzu podzielcie się opinią na jej temat.

fot. materiały prasowe

Jedynym marzeniem Trippa (Lucas Till) jest ucieczka od codzienności i trudnych warunków, w jakich przyszło mu dorastać. Zafascynowany motoryzacją chłopak z części złomowanych aut konstruuje swoją własną wersję popularnego Monster Trucka. W pobliskiej rafinerii dochodzi tymczasem do wypadku; z podziemnych głębin na powierzchnię ziemi wydostaje się niezwykłe stworzenie. Silne, szybkie i inteligentne. Dzięki niemu Tripp znajduje sposób wydostania się z miasta w towarzystwie niezwykłego nowego przyjaciela.

Film wytwórni Paramount Pictures od początku musi borykać się z wieloma problemami. Najważniejsza z nich to ciągłe przekładanie daty premiery. Pierwotnie film miał zadebiutować w maju ubiegłego roku. Następnie premierę przełożono na grudzień, aby znowu zmienić datę wejścia produkcji do kin. Monster Trucks miał zadebiutować w pierwszej połowie tego roku. Oczywiście nic z tego nie wyszło, a wytwórnia ustaliła nową datę premiery – styczeń 2017 roku.

Źrodło: Paramount Pictures

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…