Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wiemy kto zagra Inspektora Lestrade'a w komedii o Sherlocku 0

Do obsady komedii "Holmes & Watson" dołączyły właśnie kolejne nazwiska. Jednym z nich jest nazwisko aktora, która w filmie zagra postać Inspektora Lestrade’a.

fot. materiały prasowe

W policjanta, który często pełni funkcję sojusznika Sherlocka Holmesa wcieli się Rob Brydon. Ostatnio tego aktora mogliśmy oglądać w widowisku Łowca i Królowa Lodu. Oprócz niego do obsady dołączyły także dwie znane aktorki.

Pierwszą jest gwiazda serialu Zakazane imperium, Kelly Macdonald. Kobieta zagra postać Pani Hudson – gospodyni znanego domu Sherlocka przy Baker Street 221B. Drugą aktorką jest Rebecca Hall, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Ona z kolei wcieli się w bohaterkę o imieniu Grace Hart. Będzie pierwszą lekarką praktykującą medycynę w Londynie.

"Holmes & Watson" będzie inspirowany powieściami z powieści Sir Arthura Conana Doyle’a o legendarnym detektywie. W Sherlocka Holmesa wcieli się Will Ferrell, z kolei John C. Reilly zagra jego wiernego kompana, Johna Watsona. Reżyserem filmu będzie Etan Cohen, z którym Will Ferrell miał już okazję pracować przy komedii Cienki Bolek. Mówi się, że początkowo inny aktor był brany do roli Watsona. Według medialnych spekulacji był nim Sacha Baron Cohen.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…