Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Remake Kruka znalazł nowy dom - ten film powstanie! 1

Wygląda na to, że po wielu latach problemów wreszcie doczekamy się remake’u kultowego Kruka. Produkcja w ostatnim czasie borykała się ze sporymi kłopotami, a do największych należało bankructwo firmy Relativity Media, do której miało należeć sfinansowanie projektu.

Wydaje się jednak, że te problemy są już przeszłością. Remake znalazł własnie nowy dom. Producent Samuel Hadida doszedł do porozumienia z Highland Film Group i Electric Shadow, które sfinansują, wyprodukują i zajmą się dystrybucją filmu. Spekuluje się, że ekipa zdjęciowa wejdzie na plan w przyszłym roku. Nie wiadomo jednak kto dokładnie będzie zaangażowany w ten projekt.

Jak podaje The Hollywood Repotert, jednym z producentów będzie Edward R. Pressman, czyli człowiek który miał okazję pracować przy oryginalnym filmie z 1994 roku. Co ciekawe remake otrzymał także nowy tytuł. Od teraz film będzie figurował pod tytułem Crow Reborn.

Odczuwam dreszczyk emocji z możliwości pracy z tak utalentowanym zespołem i powrotem do franczyzy "Kruka". Nowa generacja widzów będzie mogła czerpać także z tego przyjemność.

stwierdził Pressman

Teraz produkcja filmu Crow Reborn wydaje się być jednym z priorytetów dla wytwórni, które zajmują się tworzeniem tego filmu. Do tej pory z tytułem związany był reżyser Corin Hardy, który miał stać za kamerą obrazu. Wydaje się, że na ten moment nic się nie zmieniło i to własnie on wyreżyseruje film. Gwiazdą remake’u ma być natomiast Jason Momoa, a jego ukochaną zagra prawdopodobnie Jessica Brown Findlay.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Maniekpower 2016-11-18

Wszystkie części były beznadziejne i nudne jak flaki z olejem !!

Sebioslaw Maniekpower 2016-11-20

@Maniekpower Pierwsza część była niezła, pozostałe to nieporozumienie…

Bluejohn_26 2016-11-18

Jeśli Momoa wcieli się w głównego bohatera, to ja mówię pas.

Proszę czekać…