Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Willem Dafoe opowiada o swojej roli w filmie Aquaman 0

Przed kilkoma laty Willem Dafoe występował w ekranizacji komiksu Marvela o przygodach Spider-Mana. Kreacja Normana Osborna to już jednak przeszłość. Teraz aktor jest częścią uniwersum DC i za jakiś czas będziemy mogli podziwiać jego talent w Aquamanie.

Aktor miał niedawno okazję udzielić wywiadu, w którym opowiadał o widowisku Warner Bros. Pictures. Willem Dafoe powiedział co nieco na temat postaci, w którą się wcieli i roli jaką odegra w filmie. Co ciekawe, bohater o imieniu Volko, którego będzie kreował pojawi się już w Justice League.

Cóż, Liga Sprawiedliwych jest bardzo specyficznym projektem, ponieważ jest to film o zespole, a moja postać zostanie tam wprowadzona, aby ją przedstawić i mogła odegrać później większą rolę w Aquamanie. Te filmy to całkiem inne doświadczenie. Ciąży na nich inna odpowiedzialność, korzystają z innych źródeł i intencji. To bardzo przyjemne móc podróżować pomiędzy tymi światami. Serwuje to człowiekowi różne impulsy.

powiedział uznany aktor

Vulko nie jest postacią jednoznaczną. Z jednej strony był on przyjacielem Aquamana, aby później się z nim mierzyć. Justice League trafi do kin 17 listopada 2017 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…