Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Poznaliśmy nazwisko reżysera nowego Mortal Kombat 0

Od jakiegoś czasu w Hollywood przewija się temat zrebootowania serii Mortal Kombat. Dzisiaj poznaliśmy nazwisko reżysera, który zajmie się stworzeniem nowej wersji ekranizacji kultowej gry komputerowej.

Człowiekiem, który stanie za kamerą filmu jest Simon McQuoid. Australijski filmowiec jest znany głównie z tego, że zajmuje się kręceniem reklamówek (na swoim koncie ma między innymi pracę dla Sony przy reklamie PlayStation 4). Scenariusz do filmu także jest pisany przez nieznaną szerszej publiczności osobę. Tekstem do obrazu zajmuje się bowiem Greg Russo. Szczegóły dotyczące samej fabuły są na razie trzymane w tajemnicy. Wiadomo jednak, że jednym z producentów jest sam James Wan, którego wspiera Lawrence Kasanoff. To ten sam pan, który brał udział przy tworzeniu produkcji z roku 1995.

W ostatnim czasie seria gier z gatunku bijatyk ponownie zyskała na popularności. A wszystko za sprawą gry "Mortal Kombat X". Nie dziwi więc fakt, że New Line Cinema chce, aby ten projekt ruszył wreszcie do przodu. My także jesteśmy za. Produkcja z lat dziewięćdziesiątych nadal zachwyca klimatem, jednak trzeba przyznać, że pod względem realizacyjnym nieco się postarzała. Na pewno przyda się jej odświeżenie. Dodatkowo będzie to kolejna szansa na stworzenie udanej ekranizacji gry. A z tym bywa naprawdę różnie. A Wy – czekacie na nowy film Mortal Kombat?

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…